Румен Петков
Зам.-председателят на АБВ по Канал 3:
“ Този президентски мандат на Росен Плевнелиев е най-тежкият провал на ГЕРБ в политиката. И този нихилизъм на премиера Борисов към институцията да обявиш държавния си глава за второразрядна институция, не е добър знак. Усещането за самодостатъчност на премиера не е откритие, но да заяви, че позицията на президент е второразрядна иснтитуция е не просто политически неиздържана, а грозновато. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 гоуст
10:14 09.10.2014
2 330и
10:30 09.10.2014
3 Румен Янев
Коментиран от #5
10:37 09.10.2014
4 Хахаха
Коментиран от #8
11:25 09.10.2014
5 ярослав станчев
До коментар #3 от "Румен Янев":
Имат нови модели хората,затова са в класацията.Хонда и Мицубиши имат ли нови модели?ГТР има ли нов модел? Само някакви снимки се появяват от време на време и леки намеци от Нисан,че ще има,ама кога точно май и те самите не знаят.А и отделно Нисан има цели 4 представители в анкетата,какво повече да искат.Тойота,Субару,Сузуки също имат. Ама викаш,малко е,трябва от горе до долу да са само японски марки и тогава всичко ще е наред.Коментиран от #7
11:37 09.10.2014
6 Georgi Andonov
11:38 09.10.2014
7 Румен Янев
До коментар #5 от "ярослав станчев":
Е че съм фен на джапанките си е вярно .11:49 09.10.2014
8 Пламен Бакърджиев
До коментар #4 от "Хахаха":
Много си прав. ВОЛВО е не може да бъде в тази класация, защото тя не е за премиум автомобили.12:28 09.10.2014
9 Доброплодов
13:03 09.10.2014
10 Кобрата
Колкото и да ги оплюват качественото си е качествено.
13:41 09.10.2014
11 Ivaylo
Коментиран от #12
14:17 09.10.2014
12 пффф
До коментар #11 от "Ivaylo":
Друго е битурбо на V6, а съвсем друго е твоя дарак - атмосферка предполагам.Коментиран от #14
15:43 09.10.2014
13 нова кола нови главоболия
16:15 09.10.2014
14 PlimP
До коментар #12 от "пффф":
12, турботиква, нали знаеш, че колкото по-просто, толкова по-надеждно, тва В6 с 2 турбини едвали ще живее и на една трета на 6.0 12цил., атмосфер с доста повечко мощ и ресурс, тва ващо е лапешка работаКоментиран от #15
19:49 09.10.2014
15 пффф
До коментар #14 от "PlimP":
прочети човека какво каза : "Nissan 350z", ти да си виждал 6.0л v12 nissan 350z ?21:27 09.10.2014
16 Немски фен
21:29 09.10.2014
17 Владо
GTR е неземно творение на техниката, но ако няма ново поколение, то няма как да участва в кампанията:)
Ако мога да дам и аз едно предложение: карам голф 5, бюджетен дизел /90кс с турбо и досега съм сменявал само кружки по светлините за... вече над 250 000км. Поклон пред Създателя.
Пожелавам си още толкова километри.... А и на всички вас
22:15 09.10.2014
18 Иван
23:36 09.10.2014
19 Джо
Коментиран от #20, #21
03:04 10.10.2014
20 Shmeker
До коментар #19 от "Джо":
S класата отдавна е модел претрупан с излишности, някои от които безсмислени за повечето хора. А тук се избира нещо повече от 2.5 тонен туч с всички тия преигравки. Тук се избира кола, или DAS AUTO.06:55 10.10.2014
21 Shmeker
До коментар #19 от "Джо":
Има много голяма вероятност да изберат пасат ако е наистина тоя на снимката - т.е. пасата, който сега идва.06:57 10.10.2014
22 кръстев
Коментиран от #23
08:37 10.10.2014
23 Shmeker
До коментар #22 от "кръстев":
Ами да ти кажа фиатите дето печелят през годините наистина си ги бива като за фиат, японските коли са по-надеждни но това не значи здрави и добри.09:08 10.10.2014
24 Autohouse Randm
08:39 11.10.2014
25 Miroslav Dochev
13:36 11.10.2014