Пламен Орешарски
Бившият премиер Пламен Орешарски пред Нова ТВ за новия кандидат на България за ООН
“ Боли ме, че моето правителство излага България пред света. Не се прави така. Може би е направено под някакъв натиск. Кристалина няма шансове за шеф ООН. Имам достатъчно връзки и информация и го знам. Шансът й е наистина минимален. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Миро
10:41 13.03.2015
2 Хубавенка
10:47 13.03.2015
3 VAG
Коментиран от #5, #22
10:49 13.03.2015
4 Aztek
11:08 13.03.2015
5 Владислав Димитров
До коментар #3 от "VAG":
Да, и за още много боклуци ги няма в статията, но хайде , от мен да мине , имена няма да споменавам.11:10 13.03.2015
6 Razor
12:51 13.03.2015
7 ЗЛАТКО КАМОР
14:05 13.03.2015
8 Гост
14:06 13.03.2015
9 Rozar
Какво мобиле бълнуваш. Този сайт няма нищо общо с мобиле.
Коментиран от #10, #16
14:31 13.03.2015
10 Димитър
До коментар #9 от "Rozar":
Преди време всичките авто новини бяха в сайта на мобиле.бг. След това стана, че ако искаш да кликнеш новини се отваряше факти. Сега дори май е премахнат линка в мобиле към факти. Но въпреки това те са една и съща медия: http://rezonmedia.eu/websites14:39 13.03.2015
11 ха ха ха
18:17 13.03.2015
12 Любомир Ковачев
19:14 13.03.2015
13 Бай Танас
20:16 13.03.2015
14 Фанети Мазакура
20:56 13.03.2015
15 БОКСЕР ТУРбО
Евтин (като нов, на старо - скъпичък), здрав, високопроходим 4х4 и вътре можеш да правиш каквото си искаш със седалките + панорамен покрив.
21:05 13.03.2015
16 Марто
До коментар #9 от "Rozar":
като кликнеш в мобиле на бутон новини и ти се отварят автомобилите във факти. това е новинарската страница за коли на мобиле.23:55 13.03.2015
17 Благо Ебов
01:10 14.03.2015
18 666
02:45 14.03.2015
19 Никито Иванов
06:05 14.03.2015
20 Хой
08:11 14.03.2015
21 Димитър Стоянов
16:27 14.03.2015
22 Симо Тасев
До коментар #3 от "VAG":
Има си кола за всеки .20:17 14.03.2015
23 шеки
11:03 15.03.2015