ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Долния клас...Има ли въобще подобни определения!? Тази кола няма да излезе под 120 хиляди! Като знам и колко екстри допълнително ще вдигнат цената..... Като нищо може да удари и 150!
Отвън хибрид м/у БМВ и силует на 156, вътре - пак БМВ!!!!! Нямам думи!
Иначе по отношение на скоростта?! Ами Алфа винаги поне в това са били №1 - във всеки мощностен сериен клас, може да ускорява по-бавно от някои, от конкурентите си, но V-Max... Алфа винаги е най-бързия автомобил, но когато загубиш облика си...
Двигателя на тази Алфа е V6 3.0 турбо, който в техническо отношение се различава доста от този на 458, но до колкото знам за разработването му са получили помощ и от Ферари. Иначе Само въздуховодите на мен ми напомнят на Енцо, на което интериора е доста постен :D Този интериор е в крак с времето, доста красив, изчистен и приятен.
Ако бяха направили волана квадратен, никой нямаше да ги обвинява, че копират от Ауди и БМВ. Но сега ясно се вижда, че безсрамно са откраднали от Ауди и БМВ кръглата форма на волана, че и на циферблатите и копчетата. Как не ги е срам?!
На каквото и да прилича, така или иначе пътно поведение, окачване и двигател не могат да си копират, може би там ще покажат нещо по-добро от конкуренцията.....
Az ne razbiram samo za6to im e na Alfa da kradat ot Mercedes ,Audi ili BMw pri polojenie 4e te sa grozni marki , razbiram da kradat ot Ferrari ama ot nemcite prosto nqma logika vse pak Alfa iskat da napravqt krasiv avtomobil .
Вие луди ли сте да сравнявате Алфа с БМВ и Ауди.Последните никога няма да имат дизайна на Алфа освен ако не си го поръчат на някои от италианските дизайнерски студия.Справка:4C и 8C.
Няма да приличат, защото всеки си има свое виждане за дизайн и се ориентира и придържа към него! За какво им е на БМВ например да правят коли с дизайн като на Алфа? Да речем на мен ми харесва повече дизайна на БМВ с ангелските очи, други ще им хареса дизайна на колата по-горе...! Затова има толкова марки и модели, за хора с различни предпочитания!
Няма по-голяма цигания от тия с "ангелските очи", то не са различни цветове, то не са шарении, единя фар жълт, а другия бял. Скоро срещах и Е46 дето си менеше "ангелските очи" през 2 секунди бяло,зелено,жълто,кафяво,червено,червено. Моля ви се, това се харесва само на хора без никакъв вкус и на хора под 23 години. То не са лепенки МPower, то не са спойлери.
Алфа от доста години не са никаква марка. Но автомобила е бърз... щом на нардо която е кръгла е вдигнал 321км/ч значи на права може да вдигне поне 335км/ч.
Бате кой се кефи на алфа изобщо? Знам, че е най-популярна марка сред хомосексуалисти. Нито едно алфа което съм карал не струва в сравнение с автомобили на други марки от същия период...
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 бегачка
17:02 09.07.2015
2 спортист
17:04 09.07.2015
3 Гост
17:14 09.07.2015
4 Георги
Коментиран от #6
17:25 09.07.2015
5 Алфата
Иначе по отношение на скоростта?! Ами Алфа винаги поне в това са били №1 - във всеки мощностен сериен клас, може да ускорява по-бавно от някои, от конкурентите си, но V-Max... Алфа винаги е най-бързия автомобил, но когато загубиш облика си...
19:34 09.07.2015
6 991
До коментар #4 от "Георги ":
Двигателя на тази Алфа е V6 3.0 турбо, който в техническо отношение се различава доста от този на 458, но до колкото знам за разработването му са получили помощ и от Ферари. Иначе Само въздуховодите на мен ми напомнят на Енцо, на което интериора е доста постен :D Този интериор е в крак с времето, доста красив, изчистен и приятен.19:40 09.07.2015
7 BMW
20:32 09.07.2015
8 jp power
Коментиран от #13
01:30 10.07.2015
9 mediator37
03:33 10.07.2015
10
06:55 10.07.2015
11 BENZ
08:40 10.07.2015
12 яя
Коментиран от #14
08:58 10.07.2015
13 нереален
До коментар #8 от "jp power":
В случая е жалко, защото наистина го правят!11:20 10.07.2015
14 нереален
До коментар #12 от "яя":
Няма да приличат, защото всеки си има свое виждане за дизайн и се ориентира и придържа към него! За какво им е на БМВ например да правят коли с дизайн като на Алфа? Да речем на мен ми харесва повече дизайна на БМВ с ангелските очи, други ще им хареса дизайна на колата по-горе...! Затова има толкова марки и модели, за хора с различни предпочитания!Коментиран от #15
11:24 10.07.2015
15 Мsux
До коментар #14 от "нереален":
Няма по-голяма цигания от тия с "ангелските очи", то не са различни цветове, то не са шарении, единя фар жълт, а другия бял. Скоро срещах и Е46 дето си менеше "ангелските очи" през 2 секунди бяло,зелено,жълто,кафяво,червено,червено. Моля ви се, това се харесва само на хора без никакъв вкус и на хора под 23 години. То не са лепенки МPower, то не са спойлери.Коментиран от #22
11:41 10.07.2015
16 раптор
12:05 10.07.2015
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 раптор
До коментар #17 от "алфист":
Бате кой се кефи на алфа изобщо? Знам, че е най-популярна марка сред хомосексуалисти. Нито едно алфа което съм карал не струва в сравнение с автомобили на други марки от същия период...Коментиран от #19, #23
13:07 10.07.2015
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Gost
Коментиран от #21
15:03 10.07.2015
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 нереален
До коментар #15 от "Мsux":
Явно не ме разбра! Говоря ти за ОРИГИНАЛНИ ангелски очи, а не купени от магазина с надпис Мейд ин Чайна ...16:02 10.07.2015
23
До коментар #18 от "раптор":
07:22 11.07.2015