9 Юли, 2015 16:41 7 679 23

Новата Alfa вдигнала 321 км/ч на "Нардо"

  • alfa romeo-
  • giulia-
  • нардо


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 бегачка

    0 0 Отговор
    Нещо интериора ми се вижда, че е мелез между мерцедес и бмв, не знам вие как мислите..
  • 2 спортист

    0 0 Отговор
    ''да се превърне не само в най-бързата серийна Afla в историята на марката'' .. АФЛА??? Редактирайте го, че някой ще се издъни с вафла алфа..
  • 3 Гост

    0 0 Отговор
    Долния клас...Има ли въобще подобни определения!? Тази кола няма да излезе под 120 хиляди! Като знам и колко екстри допълнително ще вдигнат цената..... Като нищо може да удари и 150!
  • 4 Георги

    0 0 Отговор
    Нямам думи, тези момчета са свалили директно таоблото от Ферари Енцо и са го монтирали на Алфата :) A Двигателя е сигурно от 458 Italia.

    Коментиран от #6

  • 5 Алфата

    0 0 Отговор
    Отвън хибрид м/у БМВ и силует на 156, вътре - пак БМВ!!!!! Нямам думи!
    Иначе по отношение на скоростта?! Ами Алфа винаги поне в това са били №1 - във всеки мощностен сериен клас, може да ускорява по-бавно от някои, от конкурентите си, но V-Max... Алфа винаги е най-бързия автомобил, но когато загубиш облика си...
  • 6 991

    1 0 Отговор

    До коментар #4 от "Георги ":

    Двигателя на тази Алфа е V6 3.0 турбо, който в техническо отношение се различава доста от този на 458, но до колкото знам за разработването му са получили помощ и от Ферари. Иначе Само въздуховодите на мен ми напомнят на Енцо, на което интериора е доста постен :D Този интериор е в крак с времето, доста красив, изчистен и приятен.
  • 7 BMW

    0 0 Отговор
    Най-много на Ауди прилича с различни елементи от различни аудита. Сравнете го с А4 от 2013 например. Същия интериор с малко по заострени ъгли
  • 8 jp power

    1 0 Отговор
    Много е смешно , като някой каже ,че алфа копират дизайн от ваг или ония каски бмв

    Коментиран от #13

  • 9 mediator37

    0 0 Отговор
    Ако бяха направили волана квадратен, никой нямаше да ги обвинява, че копират от Ауди и БМВ. Но сега ясно се вижда, че безсрамно са откраднали от Ауди и БМВ кръглата форма на волана, че и на циферблатите и копчетата. Как не ги е срам?!
  • 10

    0 0 Отговор
    На каквото и да прилича, така или иначе пътно поведение, окачване и двигател не могат да си копират, може би там ще покажат нещо по-добро от конкуренцията.....
  • 11 BENZ

    1 0 Отговор
    Az ne razbiram samo za6to im e na Alfa da kradat ot Mercedes ,Audi ili BMw pri polojenie 4e te sa grozni marki , razbiram da kradat ot Ferrari ama ot nemcite prosto nqma logika vse pak Alfa iskat da napravqt krasiv avtomobil .
  • 12 яя

    2 0 Отговор
    Вие луди ли сте да сравнявате Алфа с БМВ и Ауди.Последните никога няма да имат дизайна на Алфа освен ако не си го поръчат на някои от италианските дизайнерски студия.Справка:4C и 8C.

    Коментиран от #14

  • 13 нереален

    0 0 Отговор

    До коментар #8 от "jp power":

    В случая е жалко, защото наистина го правят!
  • 14 нереален

    0 0 Отговор

    До коментар #12 от "яя":

    Няма да приличат, защото всеки си има свое виждане за дизайн и се ориентира и придържа към него! За какво им е на БМВ например да правят коли с дизайн като на Алфа? Да речем на мен ми харесва повече дизайна на БМВ с ангелските очи, други ще им хареса дизайна на колата по-горе...! Затова има толкова марки и модели, за хора с различни предпочитания!

    Коментиран от #15

  • 15 Мsux

    0 0 Отговор

    До коментар #14 от "нереален":

    Няма по-голяма цигания от тия с "ангелските очи", то не са различни цветове, то не са шарении, единя фар жълт, а другия бял. Скоро срещах и Е46 дето си менеше "ангелските очи" през 2 секунди бяло,зелено,жълто,кафяво,червено,червено. Моля ви се, това се харесва само на хора без никакъв вкус и на хора под 23 години. То не са лепенки МPower, то не са спойлери.

    Коментиран от #22

  • 16 раптор

    0 0 Отговор
    Алфа от доста години не са никаква марка. Но автомобила е бърз... щом на нардо която е кръгла е вдигнал 321км/ч значи на права може да вдигне поне 335км/ч.
  • 17 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 18 раптор

    0 1 Отговор

    До коментар #17 от "алфист":

    Бате кой се кефи на алфа изобщо? Знам, че е най-популярна марка сред хомосексуалисти. Нито едно алфа което съм карал не струва в сравнение с автомобили на други марки от същия период...

    Коментиран от #19, #23

  • 19 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 20 Gost

    0 0 Отговор
    Alfite sa nai probitite koli

    Коментиран от #21

  • 21 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 22 нереален

    0 0 Отговор

    До коментар #15 от "Мsux":

    Явно не ме разбра! Говоря ти за ОРИГИНАЛНИ ангелски очи, а не купени от магазина с надпис Мейд ин Чайна ...
  • 23

    0 0 Отговор

    До коментар #18 от "раптор":