Румен Петков
Румен Петков коментира пред бТВ политиката на АБВ.
“ АБВ не се моли, АБВ прави политика, търси политически решения. Тези, които се молят на антрето, чукат на вратата, чакат да влязат, за да целуват ръка, сигурно има и такива политически субекти в България, АБВ не е от тях. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 4x4
14:48 04.02.2013
2 Гост!
15:15 04.02.2013
3 520 зендер
16:17 04.02.2013
4 Maurice
20:11 04.02.2013
5 onq
21:13 04.02.2013
6 hienata
Тука не позна, колата си е много добра и само с предно. Всъщност е много добър за каране автомобил и лично според мен се държи на път с много завои по-добре от доста от колите със задно ( с около неговите коне). От тези които съм подкарвал BMW Z3 и Mazda MX5 са по-добри (чувал съм, че Кайман на Порше е страхотен,но не съм карал), но това са друга категория. Единствения минус на тази кола е ,че не става за дрифт. Карал съм няколко пъти по-предния модел и участвах в тест-драйв на актуалния модел (305к.с) и мога да кажа с ръка на сърцето (не харесвам Ford по принцип), че е страхотна машина.
21:46 04.02.2013
7 onq
01:34 06.02.2013
8 onq
01:36 06.02.2013
9 hienata
На теория си прав, но почти всеки успял да подкара RS остава приятно изненадан от това,че Форд някак си са преодолели теоретичните ограничения. Не е само мое мнение, а на Маркус Грьонхолм .
21:43 06.02.2013
10 onq
22:56 06.02.2013