ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Разбирам, когато хората крият подобни автомобили в гаражите си с колекционерски замисъл. Но все пак смятам, че трябва да са на пътя и да се виждат от хората. Глупаво е само новите пластмасови сапунерки да са по улиците. Не случайно в днешно време много по-малко хора се интересуват истински от автомобили.
в английския всеки ден влизат по не знам си колко стотици нови думи, в унгарския вече като минавах сега през маджарско вече може да прочетч6 нещо за разлика отпреид 20г, когато нищо не се разбира6е,оня ден немскифилм гледам всяко 3то изречение е на английски
Радославчо,земи и погледни убаво у Wikipedia-та и се светни,па си поправи грешката-"... През 1978 година за него производителите искат $50 000..."-и ше ти стане ясно,че нема как да е истина,написаното от теб,а и като гледам никой не се светва за ква грешка става въпрос...друга година и други пари са и искали-вервай ми...
-прав си,пич,до известна степен-Аз също съм фен на Countach-а,но разликата е 15 години между премиерите им-нито Lambo-то е края на 70-те,нито пък въпросния суперкар от статията....обмисляйте и синхронизирайте отговорите и мненията си с фактите,моля....
Тази кола от статията премиерата и е 1989-та и я произвеждат до 93-та,автора е писал 1978.Кунтача го произвеждат от 1974 до 1988г.Най продаваната кола на Ламборгини.В щатите базовата цена на Кунтача е към 100 000 долара.Автора на статията тотално се е объркал,и мен ме подведе.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 SmaR
10:55 25.02.2013
2 Деян
11:14 25.02.2013
3 Shmeker
12:32 25.02.2013
4 Парадокс
Коментиран от #8
12:45 25.02.2013
5 Дудук
12:49 25.02.2013
6 Alexander
13:06 25.02.2013
7 Той
14:03 25.02.2013
8 ostavime
До коментар #4 от "Парадокс":
Изработва се ръчно счупената част... предполагам. :)16:31 25.02.2013
9 hellb0y
Коментиран от #11
17:15 25.02.2013
10 Джорето
17:51 25.02.2013
11 grammar nazi
До коментар #9 от "hellb0y":
Ами то и дума "супер",реално погледнато в българския език няма...Да ги наричаме "свръх-коли" тогава.18:02 25.02.2013
12 GT2
Коментиран от #13
18:40 25.02.2013
13 330и
До коментар #12 от "GT2":
скоростна кутия от камион !!!3 скорости !!!
е това е годзила
22:24 25.02.2013
14 Ники Николов
22:49 25.02.2013
15 Ники Николов
22:56 25.02.2013
16 El hombre de Espana
23:01 25.02.2013
17 кик
Коментиран от #18
04:24 26.02.2013
18 георги георгиев
До коментар #17 от "кик":
пиши по грамотно че не ти се разбира какво искаш да кажеш10:54 26.02.2013
19 AMG
Коментиран от #26
11:30 26.02.2013
20 сех
11:30 26.02.2013
21 W8w8W8
13:00 26.02.2013
22 veCtoty
15:05 26.02.2013
23 Пк
20:31 26.02.2013
24 гост
22:16 26.02.2013
25 Чакалов
08:07 27.02.2013
26 Чакалов
До коментар #19 от "AMG":
-прав си,пич,до известна степен-Аз също съм фен на Countach-а,но разликата е 15 години между премиерите им-нито Lambo-то е края на 70-те,нито пък въпросния суперкар от статията....обмисляйте и синхронизирайте отговорите и мненията си с фактите,моля....08:17 27.02.2013
27 AMG
10:18 27.02.2013
28 Мартин Стоянов
От "Уикипедия"
10:21 27.02.2013
29 Дудук
21:30 27.02.2013