Доналд Тръмп
Президентът на САЩ се обяснява "в любов" на севернокорейския лидер Ким Чен-ун
“ Ако Ким Чен-ун направи каквото и да е срещу Гуам или друга американска територия, или някой съюзник на САЩ, той истински ще съжалява и бързо ще го съжалява „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 PROFESIONALISTA
13:01 28.05.2013
2 милен миленев
15:50 28.05.2013
3 мария спасова
Коментиран от #4, #5, #7
19:43 28.05.2013
4 Димитър Димитров
До коментар #3 от "мария спасова":
Покрай селата там от където си си виждала много такива ферарита и на черния път и на нивата ахахахахахах ма си жена от къде да знаешКоментиран от #6
21:36 28.05.2013
5 Йордан Стефанов
До коментар #3 от "мария спасова":
То сигурно в твоя квартал Ферарит-та са повече от Опелите121:59 28.05.2013
6 мария спасова
До коментар #4 от "Димитър Димитров":
Ферарито го видях във вашето село.А такива в Арабските страни и всички Европейски клубове ги има в изобилие а Бентлито г-н Димитров е уникална машина.Останали са много малко от нея пък е и исторически ценна.22:35 28.05.2013
7 Ivailo Chankov
До коментар #3 от "мария спасова":
Извинявай, но как може един автомобил от който има произведени 400 броя да е масов ?Enzo-тата още не са започнали да стават твърде редки, но след около 25-30 години ще има останали около 30 от тях .
Коментиран от #8
23:23 28.05.2013
8 мария спасова
До коментар #7 от "Ivailo Chankov":
Масово е Ферарито в сравнение с Бентлито естествено а не с Голфа на баба ми.07:40 29.05.2013
9 Рено Меган
колата ми струва 300 пъти по-малко и нямам проблеми с ръчната!мерси да си го карат ... ако успеят!
12:05 29.05.2013
10 Красо Зелето
19:43 29.05.2013
11 стефан сервиз
06:39 30.05.2013
12 петър петров
06:58 30.05.2013
13 Bobi Bobanov
08:05 30.05.2013