Бойко Борисов
Лидерът на ГЕРБ пред bTV
“ Омръзна ми всеки ден да пиша съболезнователни телеграми. Вчера писах до президента Путин, с турците говорих, с канцлера Меркел, а това е от тук сигурно на един час път до нас. И ако нещо мога да си пожелая, самo мир през следващата година и ви съветвам, попове и мюфтии, всички да се молите за това „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Симеон Тасев
13:44 16.10.2013
2 Ts@r
Коментиран от #3, #4, #14
14:53 16.10.2013
3 Милен Атанасов
До коментар #2 от "Ts@r":
Отдавна не бях чел смислен коментар тук. Поздравления колега. Нека конкуренцията между Мерцедес и БМВ продължава с пълна сила !Коментиран от #15
15:15 16.10.2013
4 Милен Атанасов
До коментар #2 от "Ts@r":
Отдавна не бях чел смислен коментар тук. Поздравления колега. Нека конкуренцията между Мерцедес и БМВ продължава с пълна сила !15:15 16.10.2013
5 триста итридесети
15:19 16.10.2013
6 Николай Стоянов
16:36 16.10.2013
7 Rosen Fotenliev
17:51 16.10.2013
8 VIPBUMERKAMORAMG
Коментиран от #9, #10
17:53 16.10.2013
9 БМВ БЪЛГАРИЯ
До коментар #8 от "VIPBUMERKAMORAMG":
Няма да особено срещу твоя електрически benz който харчи най малко ток щото количка с дистанционно не може да харчи толкова.Между другото има такъв slr на който и фаровете му светят и вратите се отварят от копче и е много бърз помисли за тази покупка продава се по магазините.
18:11 16.10.2013
10 Румен Янев
До коментар #8 от "VIPBUMERKAMORAMG":
Защо ли предварително знаех какво ще кажеш ! Ти си си фен на бенца и такъв ще си останеш та дори модел на въглища да пуснат ! Само така !18:14 16.10.2013
11 ВИП АМГ
20:55 16.10.2013
12 Йордан Николов
Не ми пука че мерцедеса изминава с 10 км повече или вдига 10 повече ако трябва да избирам от 2те ще е i3
23:11 16.10.2013
13 Mitaka Dimitrov
00:37 17.10.2013
14 PROFESIONALISTA
До коментар #2 от "Ts@r":
И аз подкрепям това мнение. Дори смятам, че тази конкуренция не е случайна, а подхранвана и толерирана от най-високо властово равнище в Германия. Но защо забравяте АУДИ? Това си е тройка, а не двойка...А в случая за статията- всички тези гореизброени показатели са на практика без значение. Важните показатели- това са дълготрайност и ресурс до смяна на батерията, както и цената на колата. Всичко останало е второстепенно. А за продажби в Бг е важен и още един много важен показател- какъв процент рушвет могат да дадат съответно от двете фирми, който ще получи шефа на фирмата закупчик на съответният автомобил. Но трябва тази сума да не фигурира никъде счетоводно и той да я получи в чист вид. Също така е важен и още един фактор- дали не може въпросният модел да се пише като товарен 1+1 или дори 4+1, както става напоследък, за да може фирмата декларирайки, че извършва с колата фирмена дейност, всъщност да развозва шефски зад-ци, но при това те да не платят на държавата ДДС върху цената на колата....
Коментиран от #18
07:59 17.10.2013
15 The Bear
До коментар #3 от "Милен Атанасов":
Този Ts@r винаги прави смислени коментари - поогледай се и по коментарите по другите новини във форумите. Profesionalista също е един от смислено коментиращите...12:12 17.10.2013
16 Бай Иван
Коментиран от #17
19:11 17.10.2013
17 БМВ БЪЛГАРИЯ
До коментар #16 от "Бай Иван":
За кои последни години говориш.10 по малко повече ?20:06 17.10.2013
18 триста итридесети
До коментар #14 от "PROFESIONALISTA":
Ауди отдавна е загубило битката - фалирали са.В Германия подкупите не са както в БГ, доказателства хиляди.
успеха на мерцедес и бмв се крие най-вече в задното предаване, като даже при тях няма конкуренцията, мерца почти винаги е бил по-луксозната лимузина с по-добрата "возия", а бмв - по-бързата, по-спортно ориентирана и с по-агресивна визия
Коментиран от #19
08:56 18.10.2013
19 PROFESIONALISTA
До коментар #18 от "триста итридесети":
Това просто не е вярно, И никой никога не си е позволявал да говори за Битката между трите големи в минало време!!! Тя е вечно жива и се състои постоянно. И може да се говори за спечелил само относно конкретен модел или конкретен период от време, а не по принцип. То това му е хубавото..А че задното предаване не е най-доброто решение е просто азбучна истина. Най-малкото ако беше- нямаше и Мерцедес и Бмв да правят 4х4, не смяташ ли?
Истината е, че Ауди правят скъпите си модели на загуба, която компенсират от по-продаваните. Което значи, че ако караш топ-Ауди, си на пълна далавера, а ако караш средно ниво си на загуба, погледнато глобално.. Но това е ако си в сектор "нови". При употребяваните нещата са по друг начин, и е въпрос на конкретна преценка... Но никога не може да се говори за Битката с главно Б в минало време!
Коментиран от #20
09:08 18.10.2013
20 триста итридесети
До коментар #19 от "PROFESIONALISTA":
факт е че ауди са фалирали, в този смисъл са загубили, ти какво мислиш стои зад името на дадена марка, - собственик и собственици, правят коли, но не могат да си покрият разходите, заради политика или друго, довело до ниски продажби, и фалират,задното предаване за спортно ориентиран или тежък автомобил е задължително, предното е за жени, знам че мноого сега ще дадат минус, но така мисля, 4х4 е ако живееш в планината и зимата (снега по пътя) се задържа повече от месец, не мога да намеря друга причина за фалита им освен задвижването, това със скъпите модели
дори и да е вярно, защо се отнася само до ауди не разбрах
10:33 18.10.2013
21 Николай Николов
17:27 18.10.2013
22 Кобрата
19:41 21.10.2013