Мира Радева
Социологът коментира пред Факти.бг хората, оглавяващи политическите партии, които не желаят да обявят кандидатите си за президент:
“ Това не са лидери! Не са хора, които заслужават да бъдат в елита, не заслужават да ни управляват. Тук става дума за страх – да не си обявим кандидатите, защото ще ги разнищят. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Stone Kold
Докога ще ни лъжат с разхода на гориво?
докъто има коли на горива до тогава
11:09 11.11.2013
2 Бхд БхД
Я да ги тестват с хубаво гориво от Германия на Арал и да излязат на магистрала с 130км/ч да видят как им пада разхода с реални показатели.
Някои организации като ЕРА и ЕЕА нямат работа и производителите на коли като не им плащат се получава горното
12:01 11.11.2013
3 Красимир Димитров
16:54 11.11.2013
4 Вал Вал
Днес заредих 52литра при положение, че на дисплея ми показваше, че мога да се движа още 114 километра,т.е. има 6-7 литра в резервоара. Кой, лъже колата ми произведена в заводите на МЕРЦЕДЕС тази година или бензиностанциите продаващи скъпо и прескъпо гориво? НО ЯСНО НЯМА КОНТРОЛ !!!!!!!!!!!!!!!!
Коментиран от #7, #8
17:12 11.11.2013
5 майор Костов
Кой каза, че тестовете са били в Перник?
17:13 11.11.2013
6 Тодор Тодоров
17:48 11.11.2013
7 Бай Иван
До коментар #4 от "Вал Вал":
То контрол има на бензиностанциите , но не такъв какъвто ни се иска на нас.Ходят на проверка и докато проверяват им пълнят резрвоарите догоре и им дават безплатни талони и за другите членове на семейството.Кой както я нареди.Качество , количество, и бензиностанция са думи които не се обичат в България!18:34 11.11.2013
8 Димитър Димитров
До коментар #4 от "Вал Вал":
значи колега нов трик от стари мърши,звъниш на данъчна полицияи не буташ колата само я заключваш има камери за наблюдение така лъжат не си първият не си и последният.Можеш и на Господари на ефира да звъннеш там е по голяма полза че довлечеш загуби на собственика а тий ще ги излекува тея мижитурки... успех
Коментиран от #11
22:41 11.11.2013
9 Stanislav Dimitrov
06:16 12.11.2013
10 PROFESIONALISTA
08:00 12.11.2013
11 Бай Иван
До коментар #8 от "Димитър Димитров":
Е и като извикаш данъчна полиция та какво?Нали ,ще ти се наложи да докажеш колко гориво си имал в колата а ти няма да можеш.Най много и техните резервоари да напълнят догоре.А и да ги глобят бълха ги ухапала , те имат пари.08:44 12.11.2013