• лудогорец

И двата гола за домакините паднаха от статични положения

Марек покоси палача на Лудогорец - 1
Снимка: БТА

Отборът на Марек постигна първа победа в “А” група от шест години насам, след като трудно надви Хасково с 2:1 в мач от втория кръг на първенството.

Пред няколко хиляди зрители на своя стадион “Бончук” точни за домакините бяха Милен Василев (16) и Крум Бибишков (73), които се разписа след статични положения. Крилото бе точен от пряк свободен удар, а нападателят от дузпа.

Между тях Владислав Узунов от гостите бе изгонен в 59-ата минута за втори жълт картон, а след това Дончо Атанасов оформи крайното 1:2 в 82-ата минута с втория си гол този сезон.

Първият донесе успех на тима му срещу шампиона Лудогорец в дебютния им мач от сезона в "А" група.