• да ми писва

Рафа недоволен от играта на тима си, от съдията и от малшанса

Бенитес: Започва да ми писва - 1
Снимка: БТА/AP

Наставникът на Наполи Рафаел Бенитес бе бесен след загубата на тима с 0:1 от Торино късно снощи.

Специалистът заяви, че мрази да губи и че му писва да търпи подобно представяне от отбора, който води.

Евентуална победа можеше да изравни неаполитанците по точки с втория в класиарнето Рома, но те пропуснаха тази чудесна възможност да атакуват втората позиция във временното класиране.

"Не ми хареса как играхме през първото полувреме. През втората част стояхме по-добре с изключение на грешката, която доведе до гола. В мача имаше някои инциденти, които всички видяха, но не и съдията.

Писна ми да говоря за тези неща. Виждам неща, които не ми харесват. Просто не обичам да губя. Не ми хареса първото полувреме, не ми харесаха много неща и вече започва да ми писва", заяви Бенитес.