• контрола

Бразилия записа седма поредна победа в приятелски срещи

Бразилия победи Франция в Париж - 1
Снимка: БТА/ AP

Бразилия победи Франция с 3:1 в приятелска среща, играна на „Стад дьо Франс“ в Париж.

„Петлите“ поведоха в 21-ата минута чрез Варан. В 40-ата минута обаче Оскар изравни след подаване на Роберто Фирмино.

В 57-ата минута Неймар разстреля Манданда, а в 69-ата Луис Густаво оформи крайния резултат след изпълнение на корнер.

В неделя тимът на Дидие Дешан ще приеме Дания в следващата си приятелска среща. Франция ще е домакин на европейското първенство догодина.

Срещата започна с минута мълчание за 150-те загинали в самолетната катастрофа в Алпите.