САЩ и Швейцария не се победиха в контрола

• контрола

Американците играха близо 20 минути с човек по-малко

САЩ и Швейцария не се победиха в контрола - 1
Снимка: БТА

Отборите на Швейцария и САЩ направиха равенство от 1:1 в контролен мач между двата отбора, който се игра в Цюрих.

Срещата започна с преимущество за американците. Първо Бедоя изведе добре Брадли, но неговият удар мина над вратата. След това удар с глава на Бедоя бе спасен от вратаря. Швейцарците отвърнаха в 39-та минута, когато Шакири даде добър пас към Мехмеди, но той не успя да засече топката в празната врата. САЩ откри резултата в 45-та минута, когато Шей изпълни прецизен пряк свободен удар за 1:0.

В 68-та минута гостите останаха с човек по-малко, след като Алтидор получи директен червен картон за реплика към съдията. Това позволи на Швейцария да изравни в 80-та минута. Тогава Щокер се възползва от разбъркване след центриране от корнер и отбеляза за крайното 1:1.