Падението на ЦСКА продължава, „червените” загубиха от Локомотив (Сф)

Локомотив София измести ЦСКА от второто място в българското първенство

Падението на ЦСКА продължава, „червените” загубиха от Локомотив (Сф) - 1
Снимка: БТА

Мъките на ЦСКА продължават! В седма поредна среща „армейците” не успяха да се разпишат в „А” група.

Локомотив (София) победи „червените” с 1:0 на стадион „Българска армия” в четвъртия плейофен кръг на родния шампионат и ги измести от второто място във временното класиране.

Единственият гол в мача отбеляза Владислав Романов в 71-ата минута. В 26-ата минута пък домакините имаха претенции за дузпа след сблъсък между Бранеков и Николич, но главният съдия Вихрен Манев не отсъди такава.

С победата си столичните „железничари” се изкачиха на втората позиция с актив от 47 точки, докато ЦСКА вече е трети с 46. Лидер продължава да е Лудогорец с 55 точки.

ЦСКА няма победа вече в седем мача в българското първенство. За последно „армейците” победиха Черно море в средата на декември миналата година.