Левски и Юргорден с равенство на празника

• юбилей-
  • евротурнири
Левски и Юргорден с равенство на празника - 1
Снимка: Facebook, Levski news

Левски завърши наравно приятелската среща срещу Юргорден. Навръх 50-годишния си юбилей в евротурнирите "сините" направиха 2:2 с шведите.

Столичния клуб започна по-добре мача, но до първия гол стигна отборът на Юргорден. Точен бе Кевин Уолкър в 8-та минута. В 17-тата минута неприятна контузия извади от строя футболист на Левски - младокът Деян Иванов.

Малко след почивката "сините" изравниха чрез Атанас Курдов. Последваха скучновати минути, а след това Юргорден отново излезе напред в резултата с гол на Фредерик Стенман. В заключителната 90-та минута на мача все пак Левски стигна до равенството с попадение на Илия Димитров.

След края на двубоя футболисти и легенди на тима отидоха към сектор "Б" на националния стадион, където празнуваха с феновете.