• арда-
  • волейбол-
  • суперлига-
  • нефтохимик

ЦСКА победи Арда (Кърджали) с 3:1 гейма (25:19; 25:17; 19:25; 25:19) в мач от волейболната Суперлига на България. Двубоят бе съпътстван от куп технически причини. Първоначално срещата трябваще да се изиграе в зала "Васил Симов", но таванът на съоръжението протече под проливния дъжд в София.

Организаторите преместиха мача в зала "Христо Ботев", където пък проблемите бяха с настилката. Въпреки всичко, с помощ от играчи и треньорски щаб, нещата бяха приведени в ред и сблъсъкът започна, макар и с 10-минутно закъснение.

Победата бе четвърта за ЦСКА до момента. Така "Червените" изравниха на второто място в таблицата днешния си опонент по точки - двата тима вече имат по 11.

Първи е Нефтохимик със 17 пункта. Бургазлии се наложиха над Левски Бол с категоричното 3:0.