• арсенал-
  • успех-
  • ливърпул

Мърсисайдци победиха Суонзи

Арсенал направи равенство от 1:1 в мача си срещу Норич от 14-ия кръг на Английската висша лига.

В 30-та минута Санчес открадна една топка от противниковата защита и изведе Йозил, който отбеляза за 1:0. В 43-та минута Брейди намери Грабан, който от близо вкара за 1:1.

След този резултат Арсенал заема 4-то място в английския шампионат с актив от 27 точки. Норич са на 16-то място с 13 точки.

В същото време Ливърпул спечели домакинството си на Суозни с 1:0. Победният гол отбеляза Джеймс Милнър от дузпа. След този резултат Ливърпул заема 6-то място в шампионата с 23-точки. Суонзи са на 15-то място с 14 точки.