Гол на Бербо не стигна на Фулъм за победата

• бербо-
  • ламбърт
Гол на Бербо не стигна на Фулъм за победата - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС

Отборът на Фулъм несъумя да спечели в двубоя си срещу Саутхемптън, макар че поведе с 1:0.

Българският нападател Димитър Бербатов започна като титуляр в срещата и даде преднина на отбора си още в началото на двубоя.

Бившият капитан на националния ни отбор вече има 15 попадения в 12 мача във Висшата лига по време на периода 26-31 декември с екипите на Тотнъм, Манчестър Юнайтед и Фулъм.

Бербо се разписа за 1:0 срещу "светците" още в 9-ата минута, след като засече центриране отдясно на Ашкан Дежага. Той обаче получи жълт картон за това, че си свали фланелката и показа надписа.

Той можеше да се превърне в истински герой за "котиджърс" и да им донесе трите точки, но в 85-ата минута Ламбърт възстанови равенството с попадение от дузпа - 1:1.