• реванш-
  • лига на конференциите-
  • цска-
  • осиек

"Можем да вкараме два гола на всеки, готови сме, ако се наложи, да играем и продължения", заяви Ненад Биелица

Треньорът на Осиек се закани на ЦСКА - 1

Треньорът на Осиек Ненад Биелица вярва, че отборът му има сили да се справи с двата гола пасив от първия мач срещу ЦСКА. Хърватите паднаха с 2:4 в София, а в четвъртък е реваншът на техния стадион.

Осиек записа победа в местното първенство с 2:1 като гост на Драговоляц.

"Трудно е да държим правилния ритъм в този сгъстен цикъл от мачове в Европа и хърватското първенство. Заслужихме победата срещу Драговоляц. Съперникът ни вкара с единствената си възможност, но това не ни разколеба, бяхме достатъчно търпеливи. Направих осем промени и дадох шанс на играчи, които по-често седят на пейката.

Тази победа е важна психологически преди мача с ЦСКА в четвъртък. Два гола пасив не са непостижими. Можем да вкараме два гола на всеки, готови сме, ако се наложи, да играем и продължения", уверено заяви Биелица пред местните медии.