6 гола на "Бернабеу" между Испания и Бразилия

Интересни проверки

6 гола на "Бернабеу" между Испания и Бразилия - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Испания и Бразилия направиха зрелищно 3:3 помежду си в приятелски мач, провел се в испанската столица Мадрид.

Родри даде аванс на Ла Фурия от дузпа в 12-ата минута, Дани Олмо удвои актива на иберийците след 36 минути игра. Родриго Гояс намали пасива на "златистите" в края на първата част.

Изгряващата бразилска звезда – Ендрик (50'), също се нареди сред голмайсторите. Нова дузпа от Родриго Ернандес отново изведе домакините напред в 87 мин., но трети в мача наказателен удар беше завършен от Лукас Пакета дълбоко в добавеното време за равенството.

В други интересни контроли Бундестима победи с 2:1 Нидерландия в мач в Германия. Англия и Белгия пък завършиха 2:2 на "Уембли".