Мачът бе от втора група на плейофите на efbet Лига

Славия победи ЦСКА 1948 в Бистрица - 1
Снимка: Архив БГНЕС

ЦСКА 1948 загуби домакинството си на Славия с резултат 0:2.

Мачът бе от втора група на плейофите на efbet Лига.

Домакините имаха възможност да поведат, но Тони Тасев изпусна дузпа в 21-ата минута.

В 35-ата минута Росен Божинов от ЦСКА 1948 бе изгонен с директен червен картон.

Първото попадение реализира Денислав Александров в 42-ата минута, а Тони Тасев удвои за Славия в 65-ата.

След загубата ЦСКА 1948 остава с 45 точки на 7-мото място, но преследвачът им Ботев Пловдив още не е изиграл своя мач от кръга. „Канарчетата” гостуват на Арда в събота от 17:00 часа.

Славия остава на 10-ата позиция, но вече е с актив от 40 точки.