9 Февруари, 2012 13:55 12 960 13

Еднолитров 3-цилиндров мотор със 120 к.с.

  • ford-
  • b-max-
  • ecoboost-
  • tdci


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.



Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 vw gost

    0 1 Отговор
    поне при дизела нищо ново.рено си имат този двигател от над 10 години и без никакви системи за старт/стоп гори 100 грама повече. някой дали ще се замисли за 26 стотинки на 100км пробег в повече. :) .та дори и бензиновия не е нещо чудно.още за старите 96'та корси с 3цилиндров бензин се предлагаха турбо-китове.само си продават стоката.това е.да го направят и 20 процента по-евтин,и тогава да го рекламират толкова.
  • 2 No Ford

    1 3 Отговор
    На Ford всичките двигатели са за лято и за надолнище.
  • 3 info

    0 1 Отговор
    Тези коли нямат абсолютно никакво бъдеще .Огромни разходи за горива и подръжка.Краино време е производството да се забрани със закон и да се премине на по -добри евтини и екологични електро мобили.
  • 4 РФТ

    2 0 Отговор
    До номер 2- Брато Няма нужда да повтаряш това дето си говорите с приятели за форд. Тия лафове бяха преди 20 год. Сегашните фордове са светлинни години пред кенефа който караш.Ако имаш книжка де.
  • 5 baihui

    0 1 Отговор
    браво!!!
  • 6 ВИП АМГ

    0 1 Отговор
    izlagat se s tia tri cilindrovi l..na.
  • 7 Ivo

    1 0 Отговор
    Мазда имат от много години 1.3 мотор с 230к.с. стоков.
  • 8 бай онзи

    2 0 Отговор
    нали знаете,че форд и циганин не боледуват-направо умират
  • 9 слез на земята!

    0 0 Отговор
    бай онзи в кой век живееш!
  • 10 xxx

    1 0 Отговор
    до 7

    Ванкелов мотор може би
  • 11 паганел

    1 0 Отговор
    Не е ванкелов,винкелов е....
  • 12 do РФТ

    0 0 Отговор
    Младеж, Форд и преди и сега са били последни в автомобилостроенето. Ако можеш напиши една марка, която са по-зле от тях. И корейците са светлинни години пред форд.
  • 13 до do РФТ

    0 0 Отговор
    ти от гората ли идваш?