20 Април, 2012 13:44 18 934 14

Американец точи бензин от патрулка, хвали се във Facebook

  • facebook-
  • майкъл бейкър-
  • арест

20-годишният Майкъл Бейкър живее в Мейкинг, Кентъки, харесва "Ритни камбаната с финес" и Тупак Шакур. Ако потърси профила му във Facebook, всеки може да разбере тези подробности, защото Майкъл все още не си е направил труда да промени настройките за поверителност.

Всъщност няма и особена причина тепърва да го прави. Онези, от които е трябвало да се притеснява, публикувайки своя снимка как точи бензин от полицейски автомобил, вече са видели достатъчно.

На купонджийския кадър Майкъл сочи среден пръст на фона на туба, маркуч и патрулка на градското управление на Дженкинс, Кентъки. Веселата сценка явно се е сторила достатъчно доказателство за полицията и младежът бил арестуван.

След освобождаването си на следващия ден Майкъл веднага е изтрил инкриминиращата снимка. Опитва да престави случилото се като шега със злополучен развой и междувременно е сменил семейното си положение от „обвързан“ на „необвързан“.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 gost

    1 3 Отговор
    et tovae istinski geroi samo4e niakoi goe izdanil
  • 2 Кунев

    8 0 Отговор
    Американец е все пак човека,не го съдете толкова строго че не е от най умните.Те около 98% от съгражданите му са такива
  • 3 ПО-ПО-НАЙ

    6 1 Отговор
    Ето поредното доказателство за това колко са тъпи американците.
    На тях демокрацията от доста отдавна им полира мозъчетата и резултата е страхотен. Ние с бодра стъпка вървим по техния път и след още едно поколение ще им бъдем основен конкурент за приза най-тъпа нация.

    Коментиран от #7

  • 4 Владо

    0 1 Отговор
    Ами стой си тогава в държава, където дори за двойно убийство по особено жесток начин човек може да ибъде оправдан, щото нещо не им било наред на доказателствата. И си ги псувай колко са тъпи, че си уважават и пазят законите.
  • 5 николай маринов

    2 1 Отговор
    Може и да са тъпи , но са щастливи !
  • 6 гошко

    0 0 Отговор
    и това в технологии, евала!!! значи сега ако някой ми обясни технологията къде е, ще го черпя......!!!!!
  • 7 Атанас Велики

    0 0 Отговор

    До коментар #3 от "ПО-ПО-НАЙ":

    @3 Бате ние сме най-нещастната нация... пък другото е пълен фарс! За последните 22 години не доказахме, че сме достойни да живеем свободно... и това, че сме най-големите нещастници го доказва! И после никой да не ми се оправдава като хленчеща примадона с това, че едва ли не някой ни подтискал! Оправдания на недостойни и дребни хора!
  • 8 соти

    0 2 Отговор
    №5 коментарьт ти е малко наивен.Американците БЯХА щастливи преди 15-20години.И то не много дьлго-ако погледнеш назад в историята им до 1953-1960 година народа живее не по-добре от бьлгарският.Големият им подем е след втората световна война--в която те влизат от меркантилни сображения.По-рано --великата депресия и т.н. В последните 15 години има много силно социялно разслоение и мога да ти кажа че американците са все по недоволни от начина си на живот.Американската мечта се изпари---няма я!!! За това допринасят алчните корпорации -неадекватно управление-високата самооценка на управляващите и много други фактори.Отук идва и проблема в поведението на новите две поколения на Америка-нехилизьм--безотговорност граничеста с дебилизьм.Така че много наивно е ващо мнение г-н Маринов.

    Коментиран от #10

  • 9 ilia71

    0 1 Отговор
    всяка жаба д си знае гьола
  • 10 Атанас Велики

    0 1 Отговор

    До коментар #8 от "соти":

    @8 q glei be filosof! 4erno na bqlo - amerikancite sa si happy! http://www.forbes.com/2010/07/14/world-happiest-countries-lifestyle-realestate-gallup-table.html
    Potursi bulgariq da vidi6 kvi nedovolni sme! POZOR!
  • 11 до Великия Атанас

    0 1 Отговор
    Ти явно не си много умен-но това не ти пречи да си ;велик и щастлив;--Тук не става вьпрос за бьлгарите -а за американците-----сега схвана ли???За Бьлгария всички знаем--можем да пишем безкрай. И точно тук ни е грешката -че само пишем.А затова щастливи ли сме или не зависи от критерият на всеки човек.Тьй че ВЕЛИКИ АТАНАСЕ направи така че да си щастлив-а негледай отстрани.

    Коментиран от #14

  • 12 тито

    0 0 Отговор
    Ами то винаги се е знало че американците не са много умни.Ако не са учените от цял свят да им продават технологии -са си жив зян.
  • 13 хари

    0 0 Отговор
    Неискам да влизам във ваште спорове но едно ще ви кажа.В материялите на дъщерями за втори клас има пособие :как да си връзва обувките.И това във втори клас.Сами си правете изводите.
  • 14 Атанас Велики

    0 0 Отговор

    До коментар #11 от "до Великия Атанас":

    @11 АБе тоя па! Не съм бил много умен... Те и специалиста! Не ставало въпрос за българите... СТАВА! Щом се подиграваш и презираш някой, тр да погледнеш 1во себе си, после да говориш тъпотии! Необходимо е българина да е съвсем наясно с това, че е хленчеща лигла! И най-красноречивия пример е тази статистика! Целта е: по-висок морал, а не само умрели кучета! Отчаянието е един от признаците на провала!