Стивън Хокинг
Геният на нашето време се колебае между историята за терминаторите и нуждата от роботи в домакинството
“ Развитието на изкуствения интелект може да се окаже най-опасното или най-полезното нещо за човечеството. Все още не знаем какъв ще бъде сценарият „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 случаен
16:56 30.01.2013
2 титаний.
Ще помоля писалият на статията да ме свете за „ТИТАНИЙ“ и да обясни какво представлява този ноз за мен материал и да го впише, като елемент в Менделеевата таблица!
За цената на „пръстена“ да не говорим, че просто е умопомрачаваща. За тези пари ще си го вземеш в злато.
Общо взето измишльотини за хора, чудещи се каква глупост да си купят.
Коментиран от #4
20:09 30.01.2013
3 не съм автора
Коментиран от #5
10:42 31.01.2013
4 The Bear
До коментар #2 от "титаний.":
Предполагам съвсем нарочно е използвано името "титаний" - за да се разбира веднага, че става въпрос не за фирмата която събира боклука, а за химичен елемент - все пак много от съседните елементи имат такова звучене - ванадий, стронций, цирконий, рубидий и мн. др. И не се захващайте за глупости, а обърнете внимание статията за каква глупост е - гаси пръстена излишен:)Коментиран от #6
23:44 31.01.2013
5 титаний.
До коментар #3 от "не съм автора":
В такъв случай, явно автора на статията е някой пряк потомък на римляните или както сега по-модерно ги наричат: роми. :)))01:10 01.02.2013
6 титаний.
До коментар #4 от "The Bear":
Ами то тогава да сменят всички официални имена и най вече да променят Менделеевата таблица, за да не си мислят хората, че става дума за фирмата, която събира боклука. Не те знам сериозен ли си или се правиш на глупав, но в българският език имената на фирми се поставят в кавички и няма опастност от объркване. Освен това метала титан се пише с малка буква, а фирмата „Титан“ с главна. Да не би и ти да си от рдревните римляни, че не ги знаеш тези неща? :)))01:14 01.02.2013