Guccifer 2.0
Така коментира риторично Guccifer 2.0 пред в. „Уолстрийт джърнъл“ обвиненията, че е свързан с Кремъл.
“ „Някой експерти открили, че моят IP адрес се намирана сървър, който по някакъв начин е свързан с Русия. Ако аз карам BMW, означава ли това, че аз съм германец?“ „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Иван Господинов
13:53 19.02.2014
2 Vasik Atanasova
14:48 19.02.2014
3 Симеон Тасев
то да ти е проблема шистовия гас
17:42 19.02.2014
4 шумахер
18:55 19.02.2014
5 Stoyan
03:44 20.02.2014
6 Едикой си
Толкова нелепо звучи.....
Нямам думи...
13:09 20.02.2014