-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Сутринта е възможно да почувствате умора, по-силна чувствителност или нужда от дистанция от шумни хора и разговори. Не се натоварвайте с чужди проблеми повече, отколкото е необходимо. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за себе си и подреждане на приоритетите. Вечерта ще Ви донесе усещане за тишина, разбиране и вътрешен баланс.
Водолей (21.01 - 19.02)
Денят ще Ви насочи към по-практични въпроси и необходимостта да подредите определени ангажименти. Сутрешните часове могат да донесат по-сериозна атмосфера или разговор, свързан с финанси и отговорности. Избягвайте да реагирате рязко, ако някой не споделя Вашата гледна точка. Последователността ще Ви помогне повече от импулсивните решения. Вечерта носи усещане за облекчение и повече вътрешно спокойствие.
Козирог (23.12 - 20.01)
Сериозният тон на деня ще Ви бъде по-близък и разбираем от обичайното. Ще успявате да виждате ясно кое е важно и кое само разсейва вниманието Ви. Въпреки това сутринта може да донесе напрежение в разговор или забавяне на планове. Вместо да се ядосвате, приемете, че някои неща изискват повече време и уточнения. Вечерта ще Ви донесе усещане за стабилност и добре свършена работа.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Още от сутринта може да усетите, че хората около Вас са по-чувствителни или по-трудно приемат различно мнение. Добре е да избягвате остри реакции и прибързани изводи. Денят поставя акцент върху дома, личните ангажименти и темите, които изискват повече отговорност. Ще се справите по-леко, ако не се опитвате да бързате на всяка цена. Вечерта носи по-спокойна атмосфера и възможност за приятен разговор.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Ще усещате по-силно нуждата от искреност и яснота в отношенията. Сутринта може да донесе по-сериозен разговор или тема, която изисква повече зрялост и търпение. Не е необходимо да решавате всичко веднага. Денят е подходящ за концентрация, работа и довършване на нещо важно. Вечерта постепенно ще смекчи напрежението и ще Ви помогне да се почувствате по-спокойни в емоционален план.
Везни (24.09 - 23.10)
Атмосферата днес ще изисква повече търпение и внимание към дребните подробности. Възможно е сутринта да се появи объркване в график, разговор или служебна задача. Не позволявайте на чуждо напрежение да влияе на настроението Ви. Ще се справяте най-добре, когато действате спокойно и не се опитвате да угодите на всички едновременно. Вечерта носи приятна възможност да се отпуснете и да възстановите вътрешния си баланс.
Дева (24.08 - 23.09)
Сряда ще Ви накара да обърнете повече внимание на отношенията и начина, по който се разбирате с околните. Сутрешните часове могат да донесат по-сериозни разговори или усещане, че някой е по-критичен от обикновено. Не приемайте всяка дума като лична оценка. Денят е подходящ за подреждане на задачи, довършване на работа и въвеждане на повече ред в плановете Ви. Вечерта ще Ви помогне да се почувствате по-спокойни и уверени.
Лъв (24.07 - 23.08)
Днешният ден ще Ви подтиква да бъдете по-внимателни в думите и обещанията си. Някои разговори могат да се окажат по-напрегнати, особено ако всяка страна настоява да бъде разбрана веднага. Вместо да се стремите да контролирате ситуацията, опитайте да изслушате внимателно хората около Вас. Работата ще изисква повече търпение и организираност. Вечерта носи усещане за яснота и възможност да си върнете доброто настроение.
Рак (22.06 - 23.07)
Емоционалната атмосфера около Вас ще бъде по-сериозна и ще Ви кара да се замисляте за бъдещи решения. Сутринта може да Ви натовари с повече ангажименти или с усещането, че трябва да бъдете опора за другите. Опитайте да не пренебрегвате собствените си нужди. Денят е подходящ за спокойна работа, подреждане на планове и важни разговори без излишна драматичност. Вечерта ще внесе повече мекота и вътрешно спокойствие.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето във Вашия знак Ви дава желание за движение и общуване, но днешният ден ще изисква повече сериозност и концентрация. Възможно е сутринта да възникне объркване около среща, информация или срок. Не бързайте да отговаряте емоционално на критика или забележка. Колкото по-подредено действате, толкова по-лесно ще избегнете напрежение. Вечерта е подходяща за тиха почивка и разговор с човек, който Ви разбира добре.
Телец (21.04 - 21.05)
Днес ще оценявате спокойните хора и ясните намерения повече от шумните обещания. Възможно е сутринта да почувствате дистанция в разговор или липса на достатъчно подкрепа от човек, на когото разчитате. Вместо да се затваряте в себе си, дайте време на ситуацията да се подреди естествено. Работата ще върви най-добре, когато действате последователно и без излишно напрежение. Вечерта носи по-спокойна атмосфера и повече сигурност в отношенията.
Овен (21.03 - 20.04)
Сутрешните часове могат да Ви се сторят по-бавни или натоварени с повече отговорности от обичайното. В разговорите е добре да избягвате рязък тон, особено ако усещате, че отсрещната страна не Ви разбира веднага. Денят изисква повече търпение към детайлите и внимателно подбрани думи. Не всяко забавяне е пречка — някои ситуации просто имат нужда от време. Вечерта постепенно ще донесе усещане за облекчение и вътрешен ред.
Коментари
1 Този коментар е премахнат от модератор
2 честен ционист
Коментиран от #8
10:04 04.06.2026
3 име
10:05 04.06.2026
4 12340
Коментиран от #5
10:06 04.06.2026
5 Този коментар е премахнат от модератор
6 14 КВАДРАТНИ КИЛОМЕТРА
Със 150 хиляди Убити Орки.
ДЕНАЦИФИКАЦИЯ на РУСИЯ
ПУТИН ДОБРЕ СЕ СПРАВЯ .
И Няма да спре докато
Не остане и един
Жив Блатник .
Коментиран от #66, #67
10:11 04.06.2026
7 Оффф
10:12 04.06.2026
8 Този коментар е премахнат от модератор
9 Този коментар е премахнат от модератор
10 Ъъъъ
Мирчев, тъпанарино....Иран трябва ли да преговаря със САЩ? ДА, или НЕ?
10:17 04.06.2026
11 Мир4ов,
10:19 04.06.2026
12 Този коментар е премахнат от модератор
13 Артилерист
Коментиран от #36
10:19 04.06.2026
14 УСПЕХ УКРАЙНА
10:19 04.06.2026
15 КРУШАРСКИ
10:22 04.06.2026
16 ами
10:28 04.06.2026
17 ами
10:29 04.06.2026
18 Нас Червеното знаме
Коментиран от #21
10:29 04.06.2026
19 Чебу
Русия е Асвабадитель, мед ми капе на душата.
10:31 04.06.2026
20 Грийн сок
"За бога братя не помагайт на бития"
познато ли ви е
10:33 04.06.2026
21 Този коментар е премахнат от модератор
22 интересно
Коментиран от #23
10:34 04.06.2026
23 Фантазьорин,
До коментар #22 от "интересно":
фантастиката е на втория етаж.Коментиран от #26
10:36 04.06.2026
24 Този коментар е премахнат от модератор
25 Този коментар е премахнат от модератор
26 така така
До коментар #23 от "Фантазьорин,":
наистина от Мосфилм са големи фантазьори хихихиКоментиран от #28
10:39 04.06.2026
27 Фалшива анкета
До коментар #1 от "Поредната анкета тип":
Фалшива анкета, за да легитимира всяка от двете американски марионетки пред заблудените им електорати. Войната и еврозоната са очеизвадните причини за страшната инфлация. Спрете милиардите за оръжие незабавно. Всичко друго е ала-бала10:41 04.06.2026
28 Фанта
До коментар #26 от "така така":
Да и ти препоръчват "Мечтатели",съветски филм от 80те.Коментиран от #40
10:44 04.06.2026
29 Тиквата +Шиши =💩
Коментиран от #47
10:44 04.06.2026
30 🇧🇬БАЙ Х@Й‼️
Колко време би чакал Ердоган София да стреля по Хасково и Кърджали 🤔❓
Дали няма да влезе в България и какъв ще е миротворец или агресор🤔❓
10:45 04.06.2026
31 Хи хи
10:48 04.06.2026
32 Друг
До коментар #8 от "Чиба Рашка":
И затова прогресивно намаляват по население и по територия, а по дълг гонят 500 милиарда.Все така до Одеса.
Коментиран от #34
10:49 04.06.2026
33 Хаха
Толково за неговото "мнение"....
10:52 04.06.2026
34 антрашпиц
До коментар #32 от "Друг":
Дългът не е техен,а на тъ....е.10:53 04.06.2026
35 ВВП
11:00 04.06.2026
36 Гоце
До коментар #13 от "Артилерист":
Какви споразумения под натиск? Путин съд в Хага РУСИЯ да плаща репарации и да плати с нейни територии за конпенсация само това е справедливо. Мисля че Украйна ще се справи с тази задача11:01 04.06.2026
37 ру БЛАТА
До коментар #25 от "🇧🇬БАЙ Х@Й‼️":
Не могат и на малкия пръст да стъпят на рушляците и тяхните вреди още от средата на миналия век!!!Коментиран от #52
11:01 04.06.2026
38 ру БЛАТА
До коментар #25 от "🇧🇬БАЙ Х@Й‼️":
Не могат и на малкия пръст да стъпят на рушляците и тяхните вреди още от средата на миналия век!!!Коментиран от #53, #63
11:01 04.06.2026
39 ВВП
11:03 04.06.2026
40 скучно и точка.
До коментар #28 от "Фанта":
Боен клуб е по добър филм от всеки блатен буламачКоментиран от #45
11:03 04.06.2026
41 Този коментар е премахнат от модератор
42 Този коментар е премахнат от модератор
43 БАРС
До коментар #8 от "Чиба Рашка":
ТОТАЛНО СИ ИЗПРЪЩЯЛ.ЗНАЕШ ,ДИВЕЯ В ГЕРМАНИЯ И ВЧЕРА РАЗГОВАРЯХМЕ С НЕМЦИТЕ НА ТАЯ ТЕМА.ПОПИТАЗ ГИ ЗАЩО ВЯРВАТ ,СЕ РОСИЯ Е ВИНОВНА ЩА ВОЙНАТА В УКРАИНА .ОТГОВОРЪТ БЕШЕ ,СЕ НЕМЦИТЕ ВЕЧЕ НЕ ВЯРВАТ НА ТИЯ ПРИКАЗКИ.ККАЗВА ВЯРВАТ ПОВЕЧЕ О ПЕСИОНЕРИТЕ ЗАЩОТО ГЛЕДАТ ОБИКНОВЕННИТЕ НАЦИОНАЛНИ КАНАЛИ КОИТО ПОСТОЯННО БЪЛВАТ ТОВА КОЕТО ИМ СЕ КАЖЕ.ТЕ НИКОГА НЕ СА ПОКАЩВАЛИ КАКВО СА ГИ ВЪРШИЛИ УКРИТЕ ТО И В БЪЛГАРИЯ Е СЪЩАТА СИТУАЦИЯ ,А 80% ОТ НАСЕЛЕНИЕТО НЕВЯРВА ВЕЧЕ КАКТО И НА МЕРЦ .МНОГО СТРАНИ ПО РАЩНИ КАНАЛИ ПО СВЕТА ПОЧНАХА ДА ПОКАЗВАТ С ФАКТИ ИСТИНАТА КАК УКРАИНА Е ВИНОВНА И КОЙ СТОИ ЗАД ГЪРБЪТ И И КАК КРАДЪТ ОТ ПОМОЩИТЕ КОИТО ИМ СЕ ДАВАТ.НЕМЦИТЕ СА ДА ОТПАДНАТ САНКЦИИ Е С РОСИЯ И ВЕЧЕ ПОДЪРЖАТ РАША.ПОВЯРВАЙ МИ НЕ ЛЪЖА.ДАЖЕ И С СИРИЙЦИ КОИТО РАШКИТЕ СА ГИ ДУМКАЛИ В СИРИЯ КАЗВАТ ПУТИН Е НАЙ СТЬБИЛНИЯТ ПРЕЗИДЕНТ ,ТУРЦИТЕ В ГЕРМАНИЯ И ТЕ СА ЗА РАША .САМАТА ОМРАЗЕ СЕ НАСЛАГВА ОТ ТВ.И ПОЛИТИЦИТЕ КОИТО СА ОБВЬРзАНИ СЪС САЩ ОТ СТРАХ ДА НЕ ИМ ПРОПАДНА МИЛИАРДИТЕ ИМ.
11:07 04.06.2026
44 На Вниманието на
11:13 04.06.2026
45 Така е
До коментар #40 от "скучно и точка.":
и само във филмите краварите побеждават рашките,нъл тъй?Толкова за хамриканските б03и.11:19 04.06.2026
46 Този коментар е премахнат от модератор
47 Гостът
До коментар #29 от "Тиквата +Шиши =💩":
Абсолютно. И М е майстор на празните приказки. Къде е Радев като интелект, къде е Мирчев?11:24 04.06.2026
48 Някой
Срещу България кой е агресор?
Никой държавен служител няма правото да обслужва чужди държави или организации. Противното е предателство и в затвора по НК, раздел 2 предателство и шпионство. Тези по членове 98, 103, 105. Онзи с одобрени от посолството за службите. Военният им министър разрешил от тук самолети да участват във война. Дето нощем се чуват как прелитат над София - летят ниско военните. Като нищо някоя стотица хиляди са ги чули, но виждаш ли не участвали. Този да прочете клетвата от конституцията в която се е клел, че във всичките си действия ще се ръководи от интереса на народа! Българският - не други. По конституция права не се делят по етнос. Дали някой е руснак, украинец, американец, иранец, евреин или палестинец, няма никаква разлика. Противното е расизъм.
11:28 04.06.2026
49 Тити на Кака
Начената война може да приключи само по два начина:
1. Чрез преговори и подписване на мирен договор между воюващите.
2. След пълна капитулация на една от страните и налагане волята на победителите върху тази на победените.
Да отказваш преговори с противника си само защото той е агресор означава само едно - търсиш пълна победа във формат "капитулация".
С привичната си гениалност г-н Мирчев изразява своята убеденост, че ядрената сила Русия може да бъде доведена до капитулация.
От тази точка нататък проблемът става медицински.
Пожелавам успешна терапия на нашия гений!
11:42 04.06.2026
50 Идиоти вън
11:53 04.06.2026
51 Дориана
12:00 04.06.2026
52 🇧🇬БАЙ Х@Й‼️
До коментар #37 от "ру БЛАТА":
Нормален човек САМО ЗАРАДИАЕЦ "Козлодуй" не би написал подобна про.100.тия❗
12:33 04.06.2026
53 🇧🇬БАЙ Х@Й‼️
До коментар #38 от "ру БЛАТА":
Виждам, че ниският ти Ентелект не ти е позволил да отговориш на въпроса за Ердоган❗12:36 04.06.2026
54 Този коментар е премахнат от модератор
55 Бай Благой
Да не говорим какъв човешки отпадък е..
13:44 04.06.2026
56 Рилски
И престенете да пишете че Русия е агресор и е нарушила международното право, като е окупирала украински територии!Тя по същият начин наруши международното право и през 1877/78, като окупира едни международно признати турско-османски територии и после взе че ги провъзгласи за български!А в последствие пъклено-ревизиостиченият „Берлински конгрес“ с главни сатани-ревизионисти Англия и Австро-Унгария разпокъсаха тези „окупирани“ територии и създаде предпоставки за бъдещите балкански войни!
13:50 04.06.2026
57 ДА ТРЯБВА, И НАЙ ЛОШИЯТ МИР Е
15:28 04.06.2026
58 Този коментар е премахнат от модератор
59 Йеронимус БОШ
17:39 04.06.2026
60 Дон Турболенто
17:43 04.06.2026
61 доктор ОХ боли
Все върли колонизатори , експлоататори , крадци , робовладелци , изтребили милиони и присвоявали чужди богатства.
Историята е красноречива и трудно може да се преиначи.
17:44 04.06.2026
62 Дон Турболенто
17:46 04.06.2026
63 Този коментар е премахнат от модератор
64 маймуноподобния мирчев е в голяма грешка
19:13 04.06.2026
65 Бен Търпин
19:14 04.06.2026
66 баба яга
До коментар #6 от "14 КВАДРАТНИ КИЛОМЕТРА":
ти откъде ги взе тия данни, да не получаваш ежедневна информация от НАТО ?????20:18 04.06.2026
67 математик
До коментар #6 от "14 КВАДРАТНИ КИЛОМЕТРА":
Я сметни приблизително 20% от 603 628 km² и пак пиши глупости21:44 04.06.2026
68 Този коментар е премахнат от модератор
69 Този коментар е премахнат от модератор
70 Този коментар е премахнат от модератор
71 Този коментар е премахнат от модератор
72 Този коментар е премахнат от модератор
73 Този коментар е премахнат от модератор
74 Този коментар е премахнат от модератор
75 Този коментар е премахнат от модератор
76 Този коментар е премахнат от модератор
77 Легнал ангеЛ
Ха вижте някъде обратния пример !!!!!!!!
Толкова много ли американците искат да имат врагове и ги търсят навсякъде по света ?
09:16 05.06.2026
78 Никси
13:59 06.06.2026