17 Август, 2016 08:50, обновена 17 Август, 2016 08:52 919 0

Две изпуснати дузпи и три гола за Агуеро (Видео)

• манчестър сити-
  • стяуа-
  • хеттрик-
  • дузпи

Манчестър Сити унижи Стяуа с 5:0 в първи плейоф за влизане в групите на Шампионската лига

Две изпуснати дузпи и три гола за Агуеро (Видео) - 1

Въпреки че пропусна две дузпи за по малко от 15 минути, Сергио Агуеро отбеляза хеттрик, спомагайки за разгромна победа на Манчестър Сити над Стяуа в първия плейоф между двата тима за влизане в групите на Шампионската лига.

"Гражданите" се наложиха с 5:0 като гост на румънците, обезсмисляйки реванша в Англия.

Аржентинецът получи два шанса да стреля от бялата точка в 8-ата и 20-ата минута, но сгреши и в двата случая. Все пак той се реваншира на своя отбор, нанизвайки три попадения след това - в 41-ата, 79-ата и 89-ата минута.

Другите два гола за състава на Хосеп Гуардиола бяха дело на Давид Силва (13') и Нолито (49').