8 Октомври, 2016 17:55, обновена 8 Октомври, 2016 17:57 1 039 0

• контрола

Българският тим се наложи с 4:0 над Пелистер

ЦСКА разби македонци в контрола - 1
Снимка: Официален сайт на ЦСКА

ЦСКА победи македонския Пелистер с категоричното 4:0 в контролна среща, играна на стадион "Българска армия" в София.

"Червените откриха резултата" в 16-ата минута чрез Арсенио Нунеш, който бе точен от дузпа, а десет по-късно Густаво Кулма удвои аванса, засичайки топката с глава. Руи Педро се разписа с шут от средна дистанция за класическото 3:0 в 28-ата минута, а малко след почивката името си сред голмайсторите записа и Диого Виана.

В редиците на македонците пък имаше трима българи - Милен Василев, Мартин Ковачев и Димитър Илиев.