• икарди-
  • перишич

Нерадзурите победиха с 3:0

Интер се съживи срещу Кротоне - 1

Интер победи с 3:0 Кротоне в мач от 12-ия кръг на италианската Серия "А", игран на "Джузепе Меаца".

"Нерадзурите" за пореден път от началото на сезона изнесоха постна продукция и мачът вече отиваше към 0:0, когато в 84-ата минута Иван Перишич успя да открие резултата.

Веднага след него на терена за гостите се появи българският национал Александър Тонев, но той не успя да помогне на съотборниците си да предотвратят загубата. В 88-ата минута Мауро Икарди от дузпа сложи точка на спора 2:0, а в продължението отново той оформи крайното 3:0 за домакините.

С успеха миланци събраха 17 точки и се изкачиха на 9-то място, докато Кротоне остана на дъното с едва 5 т.