• мерсин-
  • турция

Мерсин загуби с 0:6 от Ескишехирспор във втора дивизия на Турция

Пак "напълниха кошницата" на Ники Михайлов - 1

Стражът на националния отбор по футбол на България Николай Михайлов получи шест гола при загубата на Мерсин с 0:6 срещу Ескишехирспор в мач от втора дивизия на турското футболно първенство.

Михайлов не бе убедителен при първия гол, който падна в 6-ата минута с удар на Бруно Мезенга между краката на българина. Еркан Зенгин се разписа от дузпа в 35-ата минута за 2:0, а малко след почивката отбеляза втория си гол със силен диаголанен шут в далечния ъгъл.

Хасан Аджар направи резултата 4:0 в 75-та минута. Мезенга се разписа още веднъж пет минути преди края, а малко по-късно Мехмет Учар оформи крайния резултат.

Поражението е трето поредно за тима на Ники Михайлов. Така Мерсин остана на последното място с шест точки и цели 33 получени гола в едва 13 шампионатни мача.