6 Декември, 2016 17:49, обновена 6 Декември, 2016 17:58 892 0

Младежите на Лудогорец приключиха със загуба в Шампионска лига

• загуба

Младите "орли" отстъпиха на връстниците си от ПСЖ с 1:4

Младежите на Лудогорец приключиха със загуба в Шампионска лига - 1
Снимка: Официален сайт на Лудогорец

Младежите на Лудогорец приключиха със загуба участието си в Шампионската лига, отстъпвайки с 1:4 на връстниците си от Пари Сен Жермен.

Парижани стартираха силно двубоя, организираха няколко опасни атаки и в 32-ата минута усилията им бяха възнаградени - точен за 1:0 беше Нанитамо Иконе. Две минути по-късно Преслав Петров изравни резултата, преодолявайки стража на домакините. Така тимовете се прибраха при равенство на почивката.

През втората част обаче разградските надежди капитулираха, допускайки цели три нови гола, дело на Иконе (62') и Есенд (74', 90'). Малко след третия гол на Пари Сен Жермен Томас Цвятков остави Лудогорец с 10 души на терена, след като бе изгонен с втори жълт картон.