• ентела-
  • серия "б"

Българинът намали резултата в 60-ата минута, но тимът му падна с 1:4

Гълъбинов с гол при загуба на Новара - 1

Андрей Гълъбинов вкара гол при загубата на Новара с 1:4 като гост срещу Ентела в среща от 20-ия кръг на италианската втора дивизия. Българският нападател беше титуляр за гостите и остана на терена през целия двубой.

Гълъбинов се разписа в 60-ата минута, но тогава резултатът вече беше 3:0. Преди почивката две попадения на Франческо Капуто и гол на Гаетано Мазуки бяха дали аванс за Ентела.

Мазуки оформи крайното 4:1 в 70-ата минута на мача. 28-годишният Андрей Гълъбинов има четири гола на сметката си през сезона. Новара заема 12-о място в класирането с актив от 25 точки.