• черно море-
  • роси-
  • позиция

"Вече не мисля за позицията си на терена", заяви капитанът на Левски

След драматичната победа с 3:2 като гост на Черно море полузащитникът и капитан на Левски Роман Прохазка за пореден път заяви готовността си да играе там, където Делио Роси реши да го постави.

"Тежък мач. Играхме 30 минути с 10 човека. Справихме се добре. Черно море имаше едно по-чисто положение. През първото полувреме особено играхме добре. Имахме още някакви ситуации и се радвам за трите точки", коментира Прохазка след двубоя от 24-ия кръг на Първа лига.

Словакът не е отписал 26-кратния шампион на България от битката за титлата. "Има още доста мачове до края, ще видим какво ще стане. Аз вече не се замислям на каква позиция съм. Играя там, където ме сложат”, добави Прохазка.