• бой-
  • дразнене-
  • левски-
  • локомотив пловдив

"Ей, чорбар, ще те смачкам", се провикнал бившият вратар на Момчил Цветанов от Локо Пловдив

Димитър Иванков скочи да бие противник - 1

Левски разочарова до голяма степен феновете си, завършвайки 1:1 с Локомотив (Пловдив) на "Герена". "Сините" бяха подразнени не само от негативния резултат, след като Анте Аралица наказа Николай Михайлов, а и от Момчил Цветанов.

Бившият футболист на ЦСКА, който сега защитава екипа на "смърфовете", си навлече гнева на феновете на Левски с невъздържаното си поведение. След откриването на резултата Малкия Шивач отиде пред сектор "Б", за да дразни агитката на домакините. Закачката му с феновете продължи и след това, а на почивката футболисти на Левски му потърсиха обяснение.

Треньорът на вратарите на "сините" Димитър Иванков бил страшно ядосан на Цветанов. Легендата на Левски му се нахвърлил, крещейки: "Ей, чорбар, ще те смачкам!", пише "Блиц".

Иванков едва бил удържан от хора от щаба на домакините. Някои от съотборниците на Момчил Цветанов също недоумявали как може да си позволява да дразни агитката на съперника. След почивката Малкия Шивач, който през 2016 година спечели Купата на България с ЦСКА, беше постоянно хулен и освиркван от феновете на Левски.