Любопитно! Съдия мисли 7 минути след VAR

• var-
  • помощ

Реферът се чудеше дали да даде дузпа за Фрозиноне срещу Парма

Любопитно! Съдия мисли 7 минути след VAR - 1

Фрозиноне постигна инфарктна победа с 3:2 при домакинството си на Парма. Бившият отбор на Александър Тонев спечели след гол в 103-ата минута на двубоя от 30-ия кръг на Серия "А".

"Дуковете" бяха близо до точката, но съдийско решение в добавеното време реши изхода на двубоя.

В 94-ата минута Масимо Гоби извърши нарушение срещу Лука Паганини от Фрозиноне и реферът Лоренцо Манганели назначи 11-метров наказателен удар. Близо 7 минути съдията се консултираше с колегите си от стаичката и VAR, като в крайна сметка потвърди първоначалното си отсъждане да даде дузпа за Фрозиноне. Даниел Чофани изпълни точно и донесе успеха на домакините - 3:2.