• карабельов-
  • тасевски

"Белите" изоставаха с 1:2, но обърнаха резултата до 3:2

Славия стигна до обрат срещу Витоша - 1

Славия стартира новото първенство с победа в голово шоу - 3:2 над Витоша (Бистрица). "Белите" изоставаха в резултата на почивката - 1:2, а през втората част съумяха да постигнат обрата. Така тимът на Златомир Загорчич стартира с три точки в еfbet Лига.

В герой за Славия се превърна Калоян Кръстев, реализирал за крайното 3:2 в 88-ата минута. Талантливият младежки национал се завърна от Италия заедно с Андреа Христов и успя да блесне още в първия си мач за родния си клуб.

Другите голове за Славия бяха дело на Янис Карабельов и Дарко Тасевски.