Арсенал надви Байерн Мюнхен

Двата тима изиграха контрола в САЩ

Публикувана: 18 Юли, 2019 10:28
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 894

Арсенал победи с 2:1 германския шампион Байерн Мюнхен в първи мач от демонстративния турнир Интернешънъл Чемпиънс къп, който се провежда на територията на САЩ. В Карсън, щата Калифорния двата отбора изиграха скучно първо полувреме, но през второто вдигнаха оборотите и логично тогава паднаха и трите гола в срещата.

В 49-ата минута младият бранител на Байерн Луис Познански си отбеляза автогол. В 71-вата минута Байерн изравни чрез Роберт Левандовски, който засече с глава центриране на Серж Гнабри. Две минути преди края на редовното време чудесна многоходова акция завърши с подаване на Тайрийс Джон-Джулс към 20-годишния Едуард Нкетиа, който от близка дистанция прониза за втори път мрежата на Свен Улрайх и оформи крайния резултат.