Словенците не успяха да сторят чудо в реванша, въпреки че поведоха

Публикувана: 14 Август, 2019 08:16
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 721
Оценка 3 от 2 гласа.

Розенборг се класира за плейофите на Шампионската лига, след като победи за втори път словенския Марибор и то отново с 3:1. Така отпадналите словенците ще срещнат в следващата фаза на Лига Европа българския шампион Лудогорец. Разградчани имат мач-реванш срещу уелския ТНС, след победа в България с 5:0 и трябва наистина да се прочуят, ако позволят да бъдат елиминирани.

Марибор даде надежда на феновете си, след като поведе в края на първата част с гол на Руди Пожег.

Александер Сьодерлунд обаче изравни за домакините в 53-ата минута, а в 61-ата минута Андерс Конрадсен вкара гол за обрата - 2:1. Конрадсен успя да вкара и втори път в 81-ата минута, с което оформи крайния резултат.