24 Август, 2019 21:32 1 084 0

Ботев Пловдив едва сломи Витоша

Канарчетата записаха втора победа в първенството

Ботев (Пловдив) постигна втора победа в шампионата, надделявайки над Витоша (Бистрица) с 2:1, информира Топспорт.

Бистричани остават без точка след седем изиграни кръга.

През първото полувреме и двата отбора бяха доста активни въпреки високата температура в Пловдив.Все пак първи до гола стигнаха пловдивчани.

В 22-ата минута Марко Перван откри резултата. Десет минути по-късно обаче Витоша изравни чрез Илия Димитров. В 60-ата минута с втория си гол Марко Перван оформи крайното 2:1.