Мохамед Салах отбеляза два гола за успеха на мърсисайдци с 3:1

Публикувана: 24 Август, 2019 21:45
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1923
Оценка 2.3 от 3 гласа.

Ливърпул остана единственият тим във Висшата лига на Англия със 100-процентов точков актив след 3-ия кръг, в който нанесе поражение на Арсенал с 3:1, съобщи ГОНГ.

Два гола за успеха реализира големият ас на мърсисайдци Мохамед Салах, който по навик наказва "топчиите", когато те пристигнат на "Анфийлд".

Иначе Жоел Матип беше човекът, който откри резултата в края на първата част, а за лондончани в заключителните минути точен беше Лукас Торейра.

Това бе първо поражение за тима на Унай Емери, който беше натрупал две победи в първите си два мача.