Бреша озори Ювентус, но загуби

Шампионът на Италия допусна ранно попадение, но успя да обърне резултата

Публикувана: 25 Септември, 2019 10:28
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 505

Шампионът Ювентус спечели с 2:1 при визита си на новака Бреша и оглави класирането в Серия "А" преди останалите срещи от междинния пети кръг. Голямата звезда Кристиано Роналдо не бе в състава на гостите заради травма.

Мари Балотели се завърна в Калчото, но не впечатли в изявите си. Той дебютира за домакините, които изненадаха неприятно „старата госпожа“ с красив гол на Алфредо Донарума (4) още в началото след пас на Ромуло.

„Бианконерите“ успяха да изравнят още преди почивката след автогол в 40-ата минута на Джон Чансейор при центриране от корнер. През втората част пък Миралем Пянич (63) направи обрата пълен и донесе трите точки на гостите.

Така Ювентус събра 13 точки и излезе първи с една пред Интер, който приема Лацио в сряда вечер от 22:00 часа българско време. Бреша е на 11-а позиция с 6 точки преди останалите срещи от кръга.