• шампионска лига

Вече в три мача от груповата фаза на ШЛ Манчестър Сити няма победа

Манчестър Сити се издъни жестоко срещу московските „армейци” - 1
Снимка: БТА/ XINHUA

Английският шампион Манчестър Сити стъпи накриво при гостуването си на ЦСКА (Москва) в среща от Шампионската лига, завършвайки 2:2. „Гражданите” поведоха с два гола, но допуснаха изравняване.

Серхио Агуеро даде преднина на гостите в 29-ата минута. В 38-ата Милнър удвои след многоходова комбинация. През второто полувреме обаче „армейците” преобразиха играта си. В 64-ата минута Думбия намали, а четири минути преди края на редовното време Начо изравни с гол от дузпа. Цял мач за ЦСКА изигра българинът Георги Миланов.

Така в трети пореден мач Манчестър Сити не успява да запише победа, което може да коства продължаването на тима към осминафиналите. По-късно тази вечер в другия мач от групата Рома приема Байерн (Мюнхен).