• изложи

Юнайтед не успя да победи тим, струващ 270 пъти по-малко

Юнайтед се изложи срещу отбор, струващ под 2 милиона евро - 1
Снимка: БТА/ AP

Манчестър Юнайтед се изложи в турнира за ФА Къп срещу четвъртодивизионния Кеймбридж Юнайтед.

„Червените дяволи” завършиха наравно 0:0 при гостуването си на тима от Лига 2 на английския футбол и ще преиграят двубоя.

Пред близо 8000 хиляди зрители възпитаниците на Луис ван Гаал не успяха да пробият защитата на домакините. Холандският треньор на гостите заложи на някои от най-големите си звезди, сред които Анхел Ди Мария и Радамел Фалкао, които започнаха като титуляри,и Робин Ван Перси, който влезе от скамейката.

Така според регламента на турнира Юнайтед ще приеме Кеймбридж на своя стадион, за да се определи победителя от този сблъсък в четвъртия кръг на ФА Къп.

Футболистите на Манчестър Юнайтед, оценени на 472.50 милиона евро според специализирания сайт TransferMarkt, не успяха да победят  тези, струващи 1.75 милиона – 270 пъти по-малко.