Отидете към основна версия

573 0

Изабелла Шиникова с бърза победа над словенка в Египет

  • изабелла шиникова -
  • четвъртфиналите-
  • сингъл -
  • тенис -
  • турнир-
  • шарм ел шейх-
  • египет

Българската тенисистка се класира за четвъртфиналите

Снимка: БГНЕС

Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите на сингъл на тенис турнира на твърди кортове в Шарм ел Шейх (Египет) с награден фонд 15 хиляди долара.

Поставената под №2 в схемата българка разгроми във втория кръг с 6:2, 6:0 квалификантката Кая Найзер (Словения). Двубоят продължи само 62 минути.


Шиникова поведе с 4:0 по пътя към успеха в първия сет, а във втория не даде нито гейм на словенката.


За място на полуфиналите Шиникова ще играе срещу победителката от мача между петата поставена Виктория Милованова (Русия) и квалификантката Гала Иванович (Сърбия).


По-късно днес Шиникова ще играе и на четвъртфиналите в надпреварата на двойки. Българката и Елена-Теодора Кадар (Румъния), поставени под №1 в схемата при дуетите, ще се изправят срещу Лайма Владсон (Узбекистан) и Дария Горска (Полша).

Поставете оценка:
Оценка 3.4 от 5 гласа.

Свързани новини