• левски-
  • ботев (пловдив)-
  • симеон славчев-
  • истерия

Във вчерашния ден "сините" инкасираха четвърта загуба от началото на сезона. Това се случи при гостуването на Ботев (Пловдив)

Кадър: Facebook

Положението в Левски изглежда, че се влошава с всеки изминал ден, а това очевидно се отразява и на хладнокръвието на футболистите.

Във вчерашния ден "сините" инкасираха четвърта загуба от началото на сезона. Това се случи при гостуването на Ботев (Пловдив) - 1:3. Симеон Славчев си отбеляза автогол, а след мача определено не беше в никак ведро настроение.

В социалната мрежа Facebook излезе клип, в който се вижда как той реагира изключително истерично при разговор с привърженици, викайки отчаяно и блъскайки по огражденията. Toва показва, че очевидно и по-опитните играчи в тима не се справят особено добре с тежката ситуация.