ЦСКА разби отново Ботев Враца пред празните трибуни на „Българска армия“

• цска-
  • ботев враца

„Армейците“ междувременно получиха наградите си от „Футболист на година“

ЦСКА триумфира с 4:0 над Ботев Враца за втори път този сезон, но сега това стана пред празните трибуни на стадион „Българска армия“ след наказанието от БФС.

През първата част „армейците“ на практика обезсмислиха остатъка от срещата, защото Маурисио Гарсес вкара дебютното си попадение, възползвайки се от неразбирателство между Костов и Ничев. След това Жорди Кайседо вкара дежурното си попадение, но с красив удар от дистанция. Юрген Матай пък вкара за 3:0 в 45' след още един гол от корнер за „червените“.

След почивката Георги Йомов се появи на терена, за да оформи и крайния резултат, реализирайки с неудобния си ляв крак.

Преди началото на срещата именно Матей, Кайседо и Йомов получиха наградите си от „Играч на годината“ заедно със Стойчо Младенов.