Царицата на скандала Анна-Шермин си тръгна окончателно от "Ергенът: Любов в рая", а бизнесменът Красимир я изпрати с думите: "Вещицата си замина!" и щастливо се метна в прегръдките на фолк певицата Киара.
Драматичната развръзка в любовния триъгълник настъпи след Церемонията на розата, на която силиконовата бомба отказа да приеме цвете от вечно колебаещия се между нея и певицата риалити герой. Анна нарече Красимир слабохарактерен, а конкурентката си - комплексирана.
"Киара си мисли, че може да победи жена като мен. В нито един живот няма да може да ме победи! Аз винаги съм била № 1 си и оставам № 1!", обяви Дубайската принцеса, както я наричаха останалите участници в шоуто и си замина с гордо навирен нос.