• сент етиен-
  • моура-
  • берич

Парижани не успяха да победят Сент Етиен

Един от съперниците на Лудогорец в груповата фаза на Шампионската лига ПСЖ се издъни и завърши 1:1 у дома със Сент Етиен в среща от четвъртия кръг на френската Лига 1. Мачът бе юбилеен номер 1000 за парижани на "Парк де Пренс"

През първата част шампионите очаквано доминираха, но нито те, нито гостите успяха да отбележат гол на „Парк де Пренс”, оставяйки развръзката за след почивката.

В 67-ата минута парижани получиха правото да изпълнят дузпа и бразилецът Лукас Моура бе точен от бялата точка за 1:0. Играчите на испанския специалист Унай Емери се виждаха победители, когато в добавеното време словенският нападател Роберт Берич (90+2) донесе точката за „зелените” след асистенция на Кевин Малкуит.

След равенството ПСЖ е трети със 7 точки, а Сент Етиен заема десета позиция с 5 точки преди останалите срещи от кръга.