3 430 16

Уволниха Стойчо Стоев след 0:0 срещу Славия

Лудогорец се изложи в Разград срещу белите от София

Стойчо Стоев бе уволнен веднага след края на мача между Лудогорец и Славия в Разград. Новината поднесе изпълнителният директор на разградчани Ангел Петричев. Срещата завърши при резултат 0:0, което преля чашата на търпението на ръководството на разградския клуб.

Мачът ще бъде запомнен с изключителните грешки на съдийската бригада, която беше предвождана от депутатът от ГЕРБ Стефан Апостолов.

Реферите порязаха по веднъж и двата тима. В края на първата част стражът на гостите Антонис Стергиакис беше изгонен заради несъществуваща игра с ръка извън наказателното му поле. В 79-ата минута пък попадение на Вандерсон не беше зачетено заради измислена засада.

Така едноличен лидер в родния шампионат е отборът на Левски, а разградчани временно ще поеме Станислав Генчев.