„Царете“ изненадаха и Лудогорец на ужасния си терен

• царско село-
  • лудогорец

Последният в класирането спря и двата отбора в челото на таблицата

Царско село стигна до ново изненадващо равенство, като този път завършиха 1:1 срещу лидера Лудогорец на своя ужасен стадион, ако можем така да определим игрището, което бе на практика изорано.

И все пак Лукаш Мартинс намери начин, за да откри резултата в полза на „царете“ през първата част, реализирайки единствения точен удар по посока вратата на Серджо Пад.

След почивката Оливие Вердон изравни след асистенция на Кирил Десподов, но Хадиме Ндиайе не позволи това да се повтори в остатъка от двубоя.

По-късно днес ЦСКА гостува на Ботев Пловдив и там залогът се очертава да е още по-голям за „армейците“, защото при успех ще скъсят дистанцията от лидера отново на 6 точки.

Припомняме, че Царско село завърши 0:0 и срещу „червения клуб“ преди седмица, независимо от факта, че е стъпил плътно на дъното в класирането.