Певицата Алма разказа за пътешествието си до Мадейра и обратно, и за първата си дуетна песен с Миро - “Повече”.
Пътешествието до Мадейра започва с изпускането на първия полет. “Изпуснахме го, защото закъсняхме с две минути. Хванахме нов полет, който минаваше през Лисабон. Там обаче изгубих портмонето си с всички документи, пари и карти”, разказа певицата в предаването “На кафе”. “Навръщане отново имаше драми с полетите. Първият ни полет трябваше да кацне в Германия. Без предварителна информация ни казаха, че няма да кацнем в Берлин, а в Хановер. А вторият ни полет към България беше именно от Берлин”, разказа още певицата, чиято музика е нова за българския пазар.